Ecstasy kullanıyordum bıraktım.2 ay oldu, hastaneye kan vermeye gideceğim.Tahlilde çıkar mı?

Ecstasy kullaniyordum bıraktım kullanmayı. 2 ay oldu bırakalı. hastaneye kan vermeye gideceğim.Tahlilde çıkar mı?

Tahlil.com Cevabı :

Bu zararlı alışkanlığı bırakmanıza çok sevindik. Lütfen bu konuda bir destek almanız gerekirse AMATEM veya psikiyatri kliniklerine destek için başvurunuz.
2 ay önce bıraktığınız için ilave bir test istenmedikçe tahlil sonuçlarında çıkmayacaktır.