Eetesi gün hapi cok mu tehlikeli, ilk defa kullanildi artik kullanmayi kesinlikle dusunmuyoruz

Eetesi gün hapi cok mu tehlikeli, ilk defa kullanildi artik kullanmayi kesinlikle dusunmuyoruz, Ilk kullanimda yan etksiiz ve sikintisiz gecme durumu soz komnusu mu, yoksa sikintilar olacakmidir. Tahlil.com

Tahlil.com Cevabı : Ertesi gün hapı sık sık kullanılacak bir hap değildir.Mecburi durumlarda kullanılmalıdır.İdeal olan ise ilişki öncesi gerekli korunma önlemlerini almaktır.