13 gün önce kız arkadaşımla arkadan ilişkiye girdik. Kız arkadaşım yan pozisyonda idi. Analının tam ağzına boşaldm

13 gün önce kız arkadaşımla an*l ilişkiye girdik. Kız arkadaşım yan pozisyonda idi. Analının tam ağzına boşaldm ama ilk fırlamadan sonra hemen çektim çoğu elimde kaldı ve yere düştü. Hemen peçete ile silip suyla yıkadı. Tereddütteyiz korkacak bir durum var mi

Tahlil.com Cevabı :  Yaşadığınız cinsel birlikteliğe göre hamilelik çok düşük ihtimal.