Ekim ayında ilişki yaşadım. Sonrasında bu 3 ay boyunca düzenli adet kanaması gördüm. Gene de hamile olabilir miyim?

Ekim ayındakı adetimden sonra hamilelikten şüphelendm birer hafta aralıkla iki kez eczaneden aldığm gebelik testini yaptm ikisi de negatif çıktı suphelenmemden bi ay sonra kanda gebelik testi yaptirdm o da negatif çıktı kasımda aralıkta ve ocakta düzenli adet gördüm ama sanki karnım şiş hamile mıyım?

Tahlil.com Cevabı : Söyledikleriniz, hamile olmadığınızı gösteriyor. Konu ile ilgili yazılarımızı dikkatlice incelerseniz, bu konu ile ilgili şüpheleriniz ortadan kalkacaktır. Konu ile ilgili yazılarımız için tıklayınız.