Beta hcg kan testi yaptırdım ve sonuç 0.05 çıktı

İlişkiden 12 saat sonra norlevo kullandım.Ardından Normal adet tarihimden 6 gün önce adet gördüm.Emin olabilmek için ilişkiden 28 gün sonra beta hcg kan testi yaptırdım ve sonuç 0.05 çıktı Hamile olma ihtimalim var mı lütfen

Tahlil.com Cevabı : verebilir misiniz?28 gün sonra test kesin sonuç verir mi?Teşekkürler.Tahlil.com: %99 kesin sonuç verir..