Eklem iltihabı teşhisi kondu, salazopyrin kullanmaya başladım.

eklem iltihabı teşhisi kondu salazopyrin kullanmaya başladım ilaca başlamadan önceki sedimantasyonum saat 38 di 1ayın sonunda yapılan sedimantasyon tahlili 45 saat olmuş

Tahlil.com Cevabı :  Sadece sedimentasyon değerine bakarak hastalığınızın hakkında yorum yapmamız imkansız.