El ve kollarımdaki ödem gibi şişmeler

merhaba, el ve kollarımdaki ödem gibi şişmeler olunca dr çeşitli testler istedi.hormon testleri normal.biyokimya testinde mikrototal protein(spot)15,4mg/dl(1-14).idrar tahlilinde yassı epitel12p/hpf(0-3)bakteri (e)+p/hpfnegatif..sedimantasyon 1h 36 (0-20)hemogram hgb13g/dl(13,6-17,2)mch26,9(27,2-33,

Tahlil.com Cevabı : Nefroloji uzmanına başvurmanızı öneririz..