4 ay icinde 4.gribimden sonra kan tahlili yaptirdim

Iyi günler 4 ay icinde 4.gribimden sonra kan tahlili yaptirdim ve cok karisik cikti normal mi? Hemogram: WBC (L) 4.3 HGB (L) 11.8 MCH (L) 26.2 MCHC (L) 31.9 PCT (L)0.1 NEU% (L)29.4 NEU# (L)1.3 LYM% (H)57.3 MON%(H) 12.6 EOS(L) 0.1 Ferritin 4 Biyokimya: UICB (H) 394 Sedim. 20 sinirda

Tahlil.com Cevabı : Gripal enfeksiyonu yeni geçirdi iseniz WBC değerinizin düşük çıkması normaldir, kan seviyeniz ve depo demiriniz düşük anemi yönünden tedavi verilebilir, gripal enfeksiyon geçtikten 15-20 gün sonra değerlerinizi kontrol ettirmenizi öneririz..