Elisa testi yaptırdım sonuçları şöyle;

 Elisa testi yaptırdım sonuçları şöyle; Anti-HIV 1_2 0.59 nonreactive S/CO Anti-HBs >1000.00 High Reactive mIU/mL sitedeki tahlillerde kimsenin anti hiv i benim kadar yüksek değil.bugün geçen seneki testte anti hiv değerimin 0.21 çıktığını öğrendim.bu kötü bir işaret olabilir mi?şüphelidurum3ay

Tahlil.com Cevabı : HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..