Elisa,indirekt fluerosan,seroloji test sonuçlarımın hepsi negatif çıktı bu ne demek?

ELİSA,indirekt fluerosan,seroloji test sonuçlarımın hepsi negatif çıktı bu ne demek cevaplarsanız çok sevinirim.

Tahlil.com Cevabı :

Genel olarak test sonuçlarının negatif çıkması,testin cinsine göre antijen veya antikor aranmasının negatif olduğunu gösterir.Sonuç olarak problem olmadığını gösterir.Ancak testin cinsine veya olması istenen duruma göre da negatiflik farklı değerlendirilebilir.Örneğin gebelik testinin negatif çıkması kimi çiftler için istenen kimileri için de istenmeyen bir sonuç olabilir.