Eliza testi yaptırdım sonuçları değerlendirir misiniz?

merhaba Anti HCV (ELISA) 0.08 S/CO NEGATİF 0 0.90 Anti HBs (ELISA) 0.1 mIU/ml 0 10 HBsAg (ELİSA) >1032 S/CO NEGATİF 0 0.90 yorumlamanızı rica ediyorum.. tesekkurler..

Tahlil.com Cevabı : HBS AG testi pozitif, referans değeri belirtilen normal değerlerin üstünde. HBV DNA, HBE AG ve ANTİ HBE gibi testlerin yapılması uygun olacak