Hepatit b ile ilgili yapılan tahlil sonuçları; Hbs Ag:pozitif, hbv dna :4,42x10

 Hepatit b ile ilgili yapılan tahlil sonuçları; Hbs Ag:pozitif anti hcv :negatif anti hbs :negatif 2.19 bun:10 kreatinin:0.8 ast:17 alt:16 hbe :negatif0.00 anti hbe:pozitif hbv dna :4,42x10 üssü 2 2,57x10 üssü 3 bu sonuçlar ne anlama geliyr yardımcı olrsanız sevinirim sağolun

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B taşıyıcılığı bulunmakta