Eliza testi yaptırdım ve sonuçlarında problemvar dedi labrotoarcı bir arkadaşım birde size sormak istedim HBs_Ag 0.10 NR aHBs ?

Hocam bende eliza testi yaptırdım ve sonuçlarında problemvar dedi labrotoarcı bir arkadaşım birde size sormak istedimHBs_Ag 0.10 NRaHBs 3.10 NRaHCV 0.02 NRaHIV 0.05NRTalesemi ReferansA 96.10 96.8-97.8 A2 2.70 2.2.3.2 F 1.20 0-0.49

Tahlil.com Cevabı : ELİZA tetslerinizde problem yok, hepaiti B ye karşı ise antikor oluşturmuş vücudunuz.. Bunu da ANTİ HBS testinizin pozitif olmasından anlıyoruz.Bu da sorun yaratan bir durum değil.Aksine koruyuluk olduğundan iyi bir durum.