Sonuçlara göre aşı koruyucu mudur? Virusle temasım olmuş mudur?

Merhaba,sonuclara gore asi koruyucu mudur? Virusle temasim olmus mudur? Baska test gerekir mi ? Tesekkurler. HbsAg- 0,62 Negatif Anti HBc Total 1,94 Negatif Anti HBc IgM 0,115 Negatif Anti HBs 782 Poziti

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B virüsüne karşı aşılısınız. HBsAg 'niniz negatif. Virüsle herhangi bir temasınız olmamış.