hepatit B ile ilgili test yaptırdım. test sonuçlarım:

merhaba. hepatit b ile ilgili test yaptırdım. test sonuçlarım: tetkik sonuç ünite referans HBs Ag(CLİA vb.)     0     indeks     0-0.13 Anti HBs(MEİA vb.)     47     mIU/ml     0-8 teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B Ag negatif çıkması enfeksiyonu taşımadığınızı veya hepatit B hastası olmadığınızı gösteriyor.