En iyi önlem nedir ben hap kullanmak istemiyorum?

sürtünme yolu ile ilişkide en iyi önlem nedir ben hap kullanmak istemiyorum sizce altım giyinik olsa yani ped iç çamaşırı şort olsa hamile kalma olasılığım olmaz değil mi, bu konuda uzman görüşü almak istiyorum bana en doğal yolunu söyleyin rica ederim. hangisi risk değildir pek bilgim yok.

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme ile ilişkide hap ile önlem almanıza gerek yok çünkü zaten önleminizi almışsınız üstünüze bir sürü şey giyerek.