En son 2 hafta önce alkol aldım. Daha önce de haftada 1 çok abartmadan alkol alıyordum

En son 2 hafta önce alkol aldım. Daha önce de haftada 1 çok abartmadan alkol alıyordum. Roaccutane kullanımı için tahlil yapılacak. Bir sağlık personelinin alkol kullandığımı anlaması mümkün mü testteki enzim sonuçlarından?

Tahlil.com Cevabı : Karaciğer enzim yüksekliğinin birçok nedeni olabilir, yükseklik olsa bile bu alkoldendir, denilemez..