En son adet tarihim 21 kasım ocak ayınında 18 i ile 21 i arası olmam gerekiyordu ama 4 gun gecti olmadım henuz.?

en son adet tarihim 21 kasım ocak ayınında 18 i ile 21 i arası olmam gerekiyordu ama 4 gun gecti olmadım henuz.. bugun(24 ocak) test yaptım negatif cıktı güvene bilirmiyım .

Tahlil.com Cevabı :  Test sonucu istenildiği gibi çıkmayınca, bu tür sorular geliyor.Sonucunuz negatif çıkmış, kanı da adetinzde gecikme olduğu süreçte vermişsiniz.Ne diyyebiliriz ki