Endokrinoloji bölümünde tetkik öncesi açlık veya tokluk önemli midir?

Endokrinoloji bölümüne gidicem. Saat 14.00 da randevum yapilan tetkikler icin aç tok gitmem farkedermi ?

Tahlil.com Cevabı : Eğer kan tahlili yapılacaksa gittiğinizde aç olmanız gerekebilir ancak muhtemelen ertesi gün sabah aç karu-ına kan vermenizi isteyebilirler.