Yaşım 37. Ferritin değerim 1,62 (referans değerler 13-150 arası) uykusuzluk, baş dönmesi ve aşırı saç dökülmesi problemlerim var.Ne düşünüyorsunuz?

Yaşım 37. Ferritin değerim 1,62 (referans değerler 13-150 arası) uykusuzluk, baş dönmesi ve aşırı saç dökülmesi problemlerim var. Değerli yorumunuzu rica ederim.

Tahlil.com Cevabı : Ferritin değeriniz çok düşük, demir eksikliği yönünden uzun bir süreçte tedavi olmalısnız. Bunun nedenine yönelik de ilave tahliller yapılmalı.Bir hematoloji doktoruna başvurmanızda yarar var.