Enfeksiyon sonucu debridman (yıkama) yapıldı

Enfeksiyon sonucu debridman (yıkama) yapıldı şuan son tahlilimdeki yüksek olan değerleri paylaşıyorum CRP değerini bu tahlilde almamamışlar. Sizlerinde fikrinizi alayım. Teşekkürler. PLT 478 MCV 77.5 MCH 25.3 Demir 28 Klor (Cl) 97

Tahlil.com Cevabı : Yazdığınız tetkiklerda enfeksiyon yönünden bir tetkik sonucu bulunmamaktadır, ama kansızlığınızın olduğu görülmektedir..