Merhaba, ayakta kaldıkça sağ ayağımda iç bilek kemiğinin altında şişlik oluşuyor.röntgen filminde bir şey çıkmadı.teşhis konulamadı?

Merhaba, ayakta kaldıkça sağ ayağımda iç bilek kemiğinin altında şişlik oluşuyor.röntgen filminde bir şey çıkmadı. teşhis konulamadı. kan değerleri: ferritin:10,7 kreatinin: 0,44 plt: 141 tkrarı önrilir. sedmntsyon: 1/2 - 3mm 1saat:8mm 2saat:17mm ürikasit:3,4 aso:203 romatoid fktr:5 crp:1,05

Tahlil.com Cevabı : Fizik tedavi tarafından değerlendirilmenizi öneririz, tetkikleriniz normaldir..