Erkek arkadaşım ağzıma boşaldı

Erkek arkadaşım ağzıma boşaldı ardından ben menisinin bir kismini tukurdum tekrar opustuk ve vajinami yaladi. Bu durumda bir hamilelik riski var mıdır? Benim tükürügumdeki spermlerin onun tukurugune gecip vajinami yaladiginda hamilelik riski taşır mı?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik riski yok denecek kadar azdır..