Sevgilim sırtıma boşaldı..

15 ocakta adet olmam gerekiyrdu fakat olmadım zaten adet düzensizliğm genelde olur 24 ocakta sevgilmle sürtünme yoluyla bişeyler yaşadık onun üzernde boxer ve içlik bende ise iç çamasırı pedim vardı vijanaya hiçbir şekilde birşey bulaşmadı ve sevgilim sırtıma boşaldı 30 ocak ve ben hala adet olmadım

Tahlil.com Cevabı : Bunun neden iş değişikliği, üzüntü, aile içi stres, yaşam tarzı değişikliği, iklim değişikliği, yorgunluk gibi basit sebeplerdir. Ancak yaşadığınız bir cinsel ilişki olduğudan bulaş olması ihtimaline karşı gebelik testi yapmanızı öneririz..