Merhaba 24 yaşındayım. Reglim şimdiye dek 1-2 günden fazla hiç gecikmezdi

Merhaba 24 yaşındayım. Reglim şimdiye dek 1-2 günden fazla hiç gecikmezdi ama bu sefer 8 gün gecikti. Bugün beta hcg testi yaptırdım 2nin altında çıktı. Kesin hamile değilimdir dimi?

Tahlil.com Cevabı : Cinsel birlikteliğiniz olduysa 3-4 gün sonra testi yeniden yapmanızı öneririz..