Erkek arkadaşım karnıma boşaldı vajinama hiç bir şekilde temas etmedi 9 saat sonra ertesi gün hapı tekrar kullandık sizce hamilelik söz konusu mu?

 Merhaba hocam biz mayıs 24 gibi bir ilişki yaşadık ardından ertesi gün hapı kullandık adet günü tam gününde oldu geçen 26 haziran tekrardan bir ilişki yaşadık fakat erkek arkadaşım karnıma boşaldı vajinama hiç bir şekilde temas etmedi 9 saat sonra ertesi gün hapı tekrar kullandık sizce hamilelik söz konusu mu?

Tahlil.com Cevabı : Vajinaya bir temas olmamışsa hamileliğin oluşması beklenmez ancak gene de adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir.