Hazran adet oldm snra erkek arkdsmla yaknlstk sadece zevk suyu temas etti?

Hazran  adet oldm snra erkek arkdsmla yaknlstk sadece zevk suyu temas etti vajinama temmuz1de kanamam oldu ama az surdu karnmda şişlik var pskljk mi?4tmmzda test yptm kanamamn oldgu gün negatif. Daha snra 10unda yaptm yine negatif yanls olma olaslgi var mi. Şişlik var ama karnmda

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimalinin yok. Emin olmak için kanda beta hcg testine baktırabilirsin.