Yaşımızdan ve evlenmediğimizden sürtünerek ilişkiye giriyoruz

O günki İlk sevişmemizde boşalırken uzaklaşmıştık ben baksırlaydım.bundan yarım saat sınra tekrar seviştik ve ben bu sefer yeni bir baksır ve yeni bi şort giymiştim sevgilimde de iç çamaşırı vardı.Yaşımızdan ve evlenmediğimizden sürtünerek ilişkiye giriyoruz.2. Kez boşaldım tabiki ama bende yeni baksır şort sevgilimde de iç çamaşırı vardı.sevgilim o günden 2 gün sonra adet oldu ilk günlerde kanama şeklindeyken 2. Günde kahverengileşti 6. Gününde ve hala kahverengi geliyor.kanama yok.sizce gebe mi

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik şansı anlattığnız şekilde yoktur..

n********* :

Merhaba hocam sevgilimle sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık vajinaya boşalmadım fakat sevgilimin bu ay ki adeti 3 gün gecikti ve 2 gün normal kanama şeklinde devam edip 3. Günde leke halinde geldi bu kanama üstüne görme olabilir mi hamilelik riski var mıdır

Cevap:

Bu şekilde hamilelikten bahsedilemez.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.