Erkek arkadaşımın pen*sine dokunduktan sonra lavabo ihtiyacımı giderirken vajinama dokundum hamile kalma gibi bir riske oluşur mu ?

Öncelikle merhabalar içimde şüphe olmaması adına sormaktayım erkek arkadaşım ın pen*sine dokudum fakat her hangi bi meni veya zevk suyu yoktu sonra eve geçince ellerimi yıkmaya unuttum Lavabo ihtiyacımı giderirken vajina ma dokundum hamile kalma gibi bir riske olusur mu? teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumda hamile kalma ihtimali yoktur.