Üzerimde boxer ve bir pantolon varken ve sevgilimde de tayt, iç çamaşırı ve ped varken sürtündük hamilelik olur mu?

Üzerimde boxer ve bir pantolon varken ve sevgilimde de tayt, iç çamaşırı ve ped varken yaklaşık 20-30 saniye sürtündük ve boşalmam sürtünmeden çok kısa bir süre önce kendiliğinden yaşanmıştı. Yani sürtünme sırasında boşalmadım.Hamilelik riski var mı?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden hamile kalma ihtimali yok denecek kadar düşüktür.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.