Erkek arkadaşımla adetimden bir hafta sonra sürtüşme yaşaıdık

Erkek arkadaşımla adetiimfen bir hafta sonra sürtüşme yaşaıdık çamaşırsız patlak değilim diye bilyorum parmağını aniden içime soktu ama kızlığııma zarar gelmesi gerekmezmiydi? Ardından içime girmeden deliğin üstne boşaldı akşamda mdie bulantım yatana kadar sürdü hamilemiyim çok korkuyorum...

Tahlil.com Cevabı : Kızlık zarının yapısı kişiden kişiye değişebilir, bu nedenle bozulmuş olması gerekmez, ancak sperm vajinaya girdi ise hamilelik ihtimaliniz vardır, adet gecikmesi olur ise test yapmanızı öneririz..