26 mayısta epüdural anestezi ile doğum yaptım 2gün sonra taburcu oldum

26 mayısta epüdural anestezi ile doğum yaptım 2gün sonra taburcu oldum fakat karındaki agrılarım gitmedi tekrar yatırdılar kan tahlilinde crp degerlerim yüksek çıkmış ilk önce 50.9 ertesi gün 53.2 tabi bu arada 3 gündür hastanede yatıyorum ve antibiyotik tedavisi yapıyorlar agrılarım hala geçmedi

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon geçiriyor olmalısınız, tedaviniz yapılırsa ağrılarınız geçecektir..