Erkek arkadaşımla adetimden iki gün sonra sürtünerek ilişkiye girdik

Merhaba hocam.Erkek arkadaşımla adetimden iki gün sonra sürtünerek ilişkiye girdik o boşaldı sonra tekrar tekrar yaptık ama öncesinde o suyla akıttı vajinamın ağzınada değdirdi bi kaç defa ucunu.Şimdi de adet belirtileri görüyorum ama adet olamadım henüz 1günde gecikti,mide bulantımda vr.Ne yapmalym

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yapmanızı öneririz..

s************** :

merhaba nişanlımla ilişkiye girdik kendini geri çekerken vajinamın üstüne boşaldı.bunu yaptığımızda adetim biteli 1 gün olmuştu. en son 10 kasımda adet oldum. 2 defa gebelik testi yaptım sonuç ikisindede negatif. eğer hamileysem 7. haftaya girdim testin yanılma payı nedir? ne yapmalıyım??

Cevap:

Testin yanılma payı çok düşüktür..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.