Erkek arkadaşımla arkadan yoldan birkac kere ilişkimiz oldu üzerime boşalmadı fakat sıvının vajinama gitme olasılığı var mı?

Erkek arkadaşımla an*l yoldan birkac kere ilişkimiz oldu sıvının vajinama gitme olasılığı var mı? Adetlerim düzenli ya ay ortasında ya da sonunda oluyorum hamile kalmaktan endiseleniyorum 4 hafta gibi zaman oldu.

Tahlil.com Cevabı :

an*l ilişki ile hamileliğin oluşması söz konusu değildir. Ancak adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırılabilir.