Kıyafetler üzerinden hamile kalır mıyım?

Bugün ben tayt giymistim ama çok çok ince ve dikisleri açılmış bir tayt ve icimde camasir yoktu erkek arkadasimdada bisey yoktu sürtünme yoluyla iliski yaşadık hamile kalirmiyim sizce ve hamile kalıp kalmadigimi test yapmadan nasıl öğrenirim?

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetler üzerinden hamile kalmak neredeyse imkansızdır. Önerimiz sakince regl döneminizi beklemeniz, bir haftadan uzun süre gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırmanızdır.