Erkek arkadasimla iliskiye girdik defalarca yapmamıza ragmen benim kızlık zarım bozulmadı

Erkek arkadasimla iliskiye girdik defalarca yapmamıza ragmen benim kızlık zarım bozulmadı kan gelmedi son 1 haftadır karnımda buyuk sislik var ve cok halsizim adet gunum gununu tutmuyor ne zaman adet olabilirim bilmiyorum hamile kalma riskim varmı ve kızlık zarımdan neden kan gelmedi?

Tahlil.com Cevabı : Bazılarda kızlık zarı bozulurken kanama olmaz. Eğer adet görüyorsanız hamilelik söz konusu olamaz. Eğer adet görmüyorsanız gebelik testi yaptırabilirsiniz