Lekelenme sonrası adet kanaması gördüm. Hala hamile olabilir miyim?

 Merhaba hocam kasım basında hafif hafif lekelenme tarzında kanamam başladı bu kanama 9 kasımda tam gelmeye başladı ve 5 gün oldukça da iyi kanama oldu ancak adetten önceki lekelenmeler beni huzursuz etti şimdi bu yoğun adet kanamasına rağmen hamile olmam söz konusumudur.

Tahlil.com Cevabı :  Düzgün bir adet kanaması olduğunda hamilelik ihtimali ortadan kalkıyor. Ancak emin olmak için gebelik testi yaptırabilirsiniz.