Erkek arkadaşımla korunmadan arkadan ilişki yaptk ilişki esnasında meni çıkısı hafif sıçrayarak yatağa dokuldu.

 Erkek arkadaşımla korunmadan arkadan ilişki yaptık, ilişki esnasında meni çıkısı hafif sıçrayarak yatağa dokuldu fakat peçeteyle zaten vajına bolgemi tutuyrdum boşaldgı gibide tedbiri bırakmadan peçeteyle yinede sildm ve bol suyla yıkadm .. hamilelik riski var mıdır oğrenmek ıstıyorum?

Tahlil.com Cevabı :

Bu tür cinsel birliktelikte hamilelik çok düşük ihtimal.