Erkek arkadaşımla korunmasız ilşkye girdik.içime boşalıp boşlmadğndan Emin değilim?

Erkek arkadaşımla korunmasız ilşkye girdik.içime boşalıp boşlmadğndan Emin değilim ama sevgilim istemsiz boşalma olduğnu soyledi . fakat tam bir boşalma olmayıp zevk suyu da olabileceğini soyle di . iki adet döneminin ortasına gelen hafta da ilişkiye girdik bugün adt olmm gerkiyrdu olmadm hamilmymdir

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihinizden 5 gün veya daha fazla olursa gebelik testi yaptırın.

t********* :

Merhaba, ilişkiden sonra zamanında görülen beş günlük adet ve negatif çıkan idrar testi hamilelik ihtimalini tamamen ortadan kaldırır mı?

Cevap:

Korunmasız cinsel birliktelik  sonrası adet görülmüş olması gebelik ihtimalinin bulunmadığı konusunda bilgi verir.Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif.Gebelikten söz edemeyiz bu durumda.Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve benzer sorular ve verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.