Erkek arkadaşımla pazar günü arkadan ilişki yaşadık hiç bi şekilde içime boşalma olmadı kendisi çıkardıktan sonra boşaldı

Erkek arkadaşımla pazar günü an*l ilişki yaşadık hiç bi şekilde içime boşalma olmadı kendisi çıkardıktan sonra boşaldı ve zevk suyunun falanda gelmediğini söyledi her seferinde de pen*sini temizledi bu şekilde hamile kalabilir miyim

Tahlil.com Cevabı :

İçiniz rahat olsun.Hamilelik ihtimali yok.Merak etmeyin