Erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik.

Erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişkiye girdik. içime girmedi ve bekaretin bozulduğuna dair bişey hissetmedim. her hangi bir şekilde meni bulaşmasından hamile kalına bilir mi? ilişkiden 10 yada 15 gün sonra adet oldum. ama kısa sürede bitti. ikinci adet dönemim yaklaştı. ama üzerine görme die bir durum olabilir mi? kusma baş dönmesi gibi belirtiler yok

Tahlil.com Cevabı : Şu an için hamilelik ihtimali eğer başka bir ilişkiniz olmadıysa yazdıklarına göre bulunmuyor