1 haftada hamılelık belli olur mu?

merhaba 5 aylıkevliyim.regl zamanım biteli 1 hafta olduvebittikten heme sonra ilişki oldu ancak benkorunmadığım için eşim birlikteliğin sonunda dışarı boşalmakta nedendir bilmiyorum yorgunlukhissediyorum vebusabah göğüs uçlarımınhassaslaştığını farkettim çok korkuyorum 1 haftada hamılelık bel.olurm?

Tahlil.com Cevabı : Kişiden kişiye değişmekle birlikte nadiren değişik belirtiler olabilir..