Erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim. o tamamen çıplaktı bende ise iç çamaşırı ped şort vardı.

 Erkek arkadasımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim. o tamamen çıplaktı bende ise iç çamaşırı ped şort vardı. sürtündü, boşalırken de göğüslerime boşaldı. bu yaşadığımız ilişkide risk var mıdır hamilelik. zevk suyu ihtimali nedir, ihtimal olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Hayır bu şekilde hamile kalmanıza ihtimal yok.