Kiz arkadasimla surtunme yoluyla iliskide iken onun altinda bisey yoktu benimkinde ise pantolon vardi?

Kiz arkadasimla surtunme yoluyla iliskide iken onun altinda bisey yoktu benimkinde ise pantolon vardii ama benim pen*sim biraz disari cikti bosalma olmadi ama zevk suyu gelmiş olabilir adetinin bitmesine 2 gun vardi kizzin hamilelik riski varmidir tesekkurler simdiden.

Tahlil.com Cevabı : Rahat olun hamilelik riski yoktur.