Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla illşkiye girdik. boşalma falan olmadı. zevk suyu değmiş olabillr

merhaba. erkek arkdasımla sürtünme yoluyla ilşkiye girdik. boşalma falan olmadı. zevk suyu değmiş olablr hamilelik belirtisi varmıdır. test yaptırmamız gerekir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkide hamilelik şansı  yoktur. Tedbiren adetinizde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.