Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla10 temmuz daa ilişkiye girdik boşalmadığını söylüyor?

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla10 temmuz daa ilişkiye girdik boşalmadığını söylüyo ama zevk suyu değmiş olabilir.İlişkiden 5 gün sonra yani 15 temmuzda regl oldum fakat bi kaçgündür midem bulanıyo ve başım ağrıyo sırt ağrım falanda var sizce hamile olabilirmiyim ? yardımcı olurmusunuz ?

Tahlil.com Cevabı : İçin rahat olsun. Hamilelik durumun yok.