Geçen ay sürtünmeli ilişkiye girdim onun suyu aktı ama boşalma olmadı.Ben bakireyim geçen ayda adet oldum?

 Geçen ay sürtünmeli ilişkiye girdim onun suyu aktı ama boşalma olmadı.Ben bakireyim geçen ayda adet oldum.bugun yine sürtünmeyle ilişkiye girdim ama vajinama hiç girmedi yan yana yattık yan bir şekilde sürterken vajinamın üstüne boşaldı ertesi gün hapı içtim sperm deliğe aktıysa hamile kalır mıyım

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamile kalma ihtimalin yok.