Bu konuyu araştırdım üzerine adet görme denen durumdan şüphelenmeye başladım. Kız arkadaşım hamile midir ?

Hocam merhaba.Kız arkadaşımla adet döneminden yaklaşık bir hafta önce korunmadan ilişkiye girdik.Dışarı boşaldım fakat kız arkadaşım adetinin 2 günde bittiğini söyledi.Bu konuyu araştırdım üzerine adet görme denen durumdan şüphelenmeye başladım.Kız arkadaşım hamile midir ?

Tahlil.com Cevabı :   Bu tür ilişkilerde hamile kalma ihtimali düşüktür fakat çok şüphedeyseniz içinizi rahatlamak için idrar testi yaptırabilirsiniz.