Erkek arkdaşımla sürtünme yoluyla ilşki yaşadım.Hamilelik olabilir mi..

Erkek arkdaşımla sürtünme yolyla ilşki yaşdım. erkek arkdaşm arkmdan üzerimdeyken boşldı. ama belime geldi ve hemen sildik. O gce sabh oldu ve ben 6 saat snra flan çamşırımda kan grdüm.O gun knamam oldu ertsi gunde dvam etti snra durdu. acaba hamile kalmaa olasılığım var mı?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz yok denecek kadar azdır, ama şüpheniz var ise test yapabilir misiniz..