Bir yandan da leke olarak kanamam ara ara devam ediyor ve kasıgımda agrı cok fazla. Düsük olabilme imkanı varmı ?

Merhaba . Kan testi sonucum 1704 cıktı. Tahminen 2-3 haftalık diye söyledi doktor fakat ultrasonda keseyi göremedi. Bir yandan da leke olarak kanamam ara ara devam ediyor ve kasıgımda agrı cok fazla. Düsük olabilme imkanı varmı ?

Tahlil.com Cevabı : Olabilir, kese 5. haftadan sonra görülebilir..

h****** :

Kız arkadasımla ilşkiye girdim adet gunundrn 1 gun sonra adetinin geciktiğini soyluyor 10 gun felan bas ve bel agrısı var ama suan adeti oldu 10 gun sonra testi yapsak sonuc alabir miyiZ yoksa adetinin gecmesinimi bekleyelim yest için hocam

Cevap:

Testi yapabilirsiniz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.